Powitanie wiosny

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. To czas kiedy przyroda budzi się do życia, świat z dnia na dzień staje się piękniejszy i bardziej kolorowy. Dlatego, jak co roku, uczniowie klas młodszych tańcem i piosenką powitali Pierwszy Dzień Wiosny. 20 marca dzieci z klas trzecich w formie telewizyjnych wiadomości zdały relację z poszukiwania pierwszych oznak wiosny. W tym dniu gościliśmy w naszej szkole licznie przybyłych przedszkolaków z Miejskich Przedszkoli nr 4 i 7 w ramach projektu ,,Cztery pory roku w dwójce’’. Nasi reporterzy przygotowali dla nich zagadki o wiosennych kwiatach i ptakach. Następnie dzieci przywołały Panią Wiosnę, którą zaprosiły do obejrzenia klasowych prezentacji wierszy, piosenek i układów tanecznych. Również i nasi goście z przedszkoli włączyli się do wesołej zabawy. Było barwnie i kolorowo. Mali wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

27-03-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie