Turniej o Puchar Wiosny

Turniej  o Puchar Wiosny

Szkoła Podstawowa nr 3 już po raz trzynasty zaprosiła nas do wspólnego sportowego świętowania Pierwszego Dnia Wiosny. 21 marca reprezentacja uczniów z klas I-III wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych o Puchar Wiosny. Dziesięcioosobowe drużyny z klas pierwszych, drugich i trzecich walczyły o najwyższe miejsce w licznych konkurencjach sportowych. Rywalizowaliśmy z naszymi rówieśnikami z innych  sochaczewskich szkół. Turniej poprzedziły długie przygotowania, ale udało się! Zajęliśmy II miejsce zespołowo, zdobywając Puchar Komitetu Rodzicielskiego SP 3, medale oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Emocji było wiele. Na pewno za rok wystartujemy ponownie.

27-03-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie