Wizyta w pizzerii

Dnia 8 marca  br. z okazji Dnia Kobiet'' i ''Dnia Chłopaka'' dzieci z klasy 3 c gościły w pizzerii "Atmosfera" w Sochaczewie. Dziewczynki i chłopcy uczestniczyli  tam w praktycznym przygotowywaniu skomponowanej wg. własnego pomysłu pizzy. Maluchy same wyrabiały ciasto i  dobierały  składniki  ,aby uzyskać najlepsze dla siebie smaki. Na koniec, gdy z pieca zostały wyjęte wszystkie  arcydzieła smakowe, przyszedł czas na konsumpcję. Każdy zachwalał swoją pizzę i faktycznie wszystkie wyglądały, pachniały i smakowały wyśmienicie. Bardzo interesująco  spędziliśmy ten dzień. Serdecznie dziękujemy właścicielom ''Atmosfery'' za miłe przyjęcie.

12-03-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie