XIV POWIATOWY KONKURS ,,TĘ KSIĄŻKĘ WARTO PRZECZYTAĆ''

Za nami XIV edycja konkursu powiatowego ,, Tę książkę warto przeczytać'' . Konkurs organizowany jest przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN w Warszawie- Filia w Sochaczewie. Bibliotekę wspierało Starostwo Powiatowe i Powiatowy Zespół Edukacji, Kultury i Sportu w Sochaczewie, które było partnerem i sponsorem powiatowych eliminacji.

Każdy z uczestników miał ,,swoje pięć  minut'' - czas w którym musiał jak najlepiej zaprezentować swoją ulubioną książkę. Chętni znaleźli się również wśród uczniów naszej szkoły, którzy zgłosili się na szkolne eliminacje do biblioteki. Po przesłuchaniu i burzliwej naradzie, komisja postanowiła dać szansę następującym osobom:

Adam Głuszek z klasy III , Aleksandra Niszczak również z klasy III i Jan Gabryś z klasy IV.

To właśnie  te osoby reprezentowały nasza szkołę na tym konkursie. Wszyscy bardzo ciekawie opowiadali o swojej ulubionej lekturze.

To właśnie Kacper Niewypał - w którego wcielił się Adaś Głuszek z klasy III i jego ,,Obłędne notatki'' bardzo duże wrażenie zrobiły na komisji i przyznano mu II miejsce w kategorii klas 1-3.

Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy  naszym uczniom udanego występu, a Adasiowi życzymy dalszych sukcesów czytelniczych!!! Już z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tego konkursu!

15-02-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie