WALENTYNKI 2017

SZKOLNY KONKURS WALENTYNKOWY

Walentynki! Ach, Walentynki!

To najgorętszy jest w roku dzień!

Choć jest zima, to jak kominki,

W krąg żarzą się tysiące serc!

Walentynki! Ach, Walentynki!

Nie trzeba tego zbyt serio brać,

Ale fajnie jest w upominku

Serduszko dostać albo dać!

Walentynki czyli dzień św. Walentego w Polsce, i nie tylko, uznawany jest za święto miłości i zakochanych. Właśnie tego dnia staramy się jeszcze bardziej pokazać ukochanej osobie, jak wielkim uczuciem ją darzymy. Przypomnieli sobie o tym także uczniowie naszej szkoły.

10 lutego odbył się Szkolny Konkurs Walentynkowy. W udekorowanej czerwonymi sercami i balonami sali gimnastycznej uczniowie klas 0-VI zaprezentowali swoje ulubione piosenki o miłości. Mogliśmy usłyszeć takie przeboje jak: Przez twe oczy zielone, Kamień z napisem love czy Miód malina. Komisja konkursowa oceniała występy dzieci pod względem umiejętności wokalnych i tanecznych. Liczyły się także stroje i ogólne wrażenie artystyczne. Wśród uczniów klas młodszych sukcesem okazała się piosenka Serduszko puka w rytmie cza cza w wykonaniu uczniów klasy IIa. Z drugiego miejsca cieszyła się klasa IIIb, zaś trzecie miejsce powędrowało do klasy IIIc. W klasach starszych bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z klasy VIb. Zaprezentowali utwór Let me love you zdobywając sobie serca jurorów i publiczności. Drugie miejsce zajęła klasa Va. Trzecie miejsce przypadło klasie Vb.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy zwycięzcom!

Małgorzata Ksyna-Koper, Anna Nicewicz-Figat i Aleksandra Ciura

10-02-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie