iScience- widowiskowe zajęcia naukowe .

iScience- widowiskowe zajęcia naukowe

25 stycznia uczniowie klas młodszych uczestniczyli w fantastycznym pokazie wybuchowych eksperymentów, który prowadził zespół  iScience .

Widowisko to zachęciło nas do udziału w ekscytujących i dynamicznych zajęciach naukowych na terenie naszej szkoły. Zajęcia te łączą innowacyjną naukę        z fantastyczną zabawą. Stworzone są z myślą  o dzieciach, które pragną przeprowadzać wybuchowe eksperymenty, programować roboty, poznawać nowoczesne gadżety technologiczne i świetnie się przy tym bawić.

Miłej zabawy!

09-02-2017

kategorie wiadomości
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.

wypisz się    zapisz się >>

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie